Biegać każdy może

Uaktualniono: 18.05.2018 / Sekcja: / drukuj / pdf

Fot. materiały organizatorów

Bieg Charytatywny Św. Goara to cykliczna impreza, która co roku przyciąga wielbicieli zdrowego trybu życia. Chętni do wzięcia udziału w tej sportowej rywalizacji mogą się jeszcze zapisać!

19 maja w lesie komunalnym Chorzowska-Szymanowskiego będzie można zmierzyć się w biegu na 10 km, przemaszerować ponad 6 i pół kilometra w stylu Nordic Walking, a także wziąć udział w ponad trzykilometrowym biegu z wózkiem. Organizatorzy zaplanowali także sportową rywalizację dla dzieciaków, które spróbują swoich sił w Biegu Skrzata. Tradycyjnie podczas imprezy odbędzie się festyn rodzinny z licznymi atrakcjami, między innymi z festiwalem baniek mydlanych i zabawami kuglarskimi.

Impreza to nie tylko wspólna zabawa, ale przede wszystkim szczytny cel. Każdy z uczestników będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę do budowy aktywnej ścieżki z elementami sensorycznymi na placu zabaw dla Gliwickiego Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnego.

Zapisy i szczegóły:  http://www.gcer.pl/iii-bieg-charytatywny-sw-goara/
Uwaga! zapisy na Bieg Skrzata już się zakończyły.

W zeszłym roku w biegu dla dorosłych wystartowały 164 osoby, w biegach dla dzieci 120 osób. Tegoroczny, III Bieg Charytatywny Św. Goara, został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Zygmunta Frankiewicza.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking