Miasto Gliwice - Przyszłość jest tu

25 lat samorządności

-A +A

Małe. Duże. WSZYSTKIE PIĘKNE!

Już 19 lutego w tropikalnych wnętrzach Palmiarni Miejskiej rozgoszczą się... koty. Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na trzecią WYSTAWĘ KOTÓW NIERASOWYCH. To atrakcyjna forma akcji promującej adopcję zwierząt z gliwickiego schroniska.

19 lutego w gliwickich tropikach zaprezentują się koty, które w Schronisku dla Zwierząt w Gliwicach czekają na nowy dom. – To zwierzęta, które nie mają rodowodów. Niektóre z nich mają smutne historie. Ale mimo tego są… pogodne, piękne i oddane człowiekowi – mówi Barbara Malinowska, kierownik Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach. WYSTAWA KOTÓW NIERASOWYCH jest nowoczesną formą akcji adopcyjnej. – Gliwickie tropiki przynoszą naszym kociakom szczęście. Niemal wszystkie zwierzęta zaprezentowane podczas wcześniejszych edycji znalazły już nowy i kochający dom! – dodaje Marzena Sosnowska, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach.

WYSTAWA KOTÓW NIERASOWYCH jest również okazją do spotkania z pracownikami i wolontariuszami gliwickiego Schroniska. – Będzie okazja, żeby porozmawiać i rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące adopcji zwierząt. Poznać historie prezentowanych kotów. W Palmiarni nie będziemy przekazywać zwierząt nowym opiekunom. Chcemy, żeby były to decyzje przemyślane i odpowiedzialne. Dlatego osoby zainteresowane w kolejnych dniach zaprosimy do Schroniska, żeby podpisać umowę adopcyjną – podkreśla Barbara Malinowska. – Liczymy, że frekwencja znów dopisze i w Palmiarni pojawi się jeszcze większa liczba gości niż zwykle. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Marzena Sosnowska.  

Zdjęcia: Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach

Polecamy galerieZwiązek Subregionu Centralnego

Śląski Związek Gmin i Powiatów

Metropolia Silesia

Śląska Organizacja Turystyczna SekapMiejski Serwis Internetowy Gliwice ISSN 1734-5480
Wydawca: Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice, Ul. Zwycięstwa 21, centrala tel. 32-231-30-41, faks: 32-231-27-25, www.gliwice.eu

Redaktor naczelny: Nina Drzewiecka, tel.: 32-239-11-38, e-mail: drzewiecka_n@um.gliwice.pl;

Informacje prasowe: Adam Sosnowski, Monika Foltyn, Magdalena Mickielewicz, Patryk Młynek, Katarzyna Kozub-Kulik tel. 32-238-54-80,  e-mail: redaktor@um.gliwice.pl

Ogłoszenia: Agata Grabowska, tel. 32-231-30-44, e-mail: ogloszenia@um.gliwice.pl

Administrator serwisu: Anna Proksa ,tel.: 32-239-12-85, e-mail: proksa_a@um.gliwice.pl

ZASADY PONOWNEGO WYKORZYSTANIA INFORMACJI

PinterestTab Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Miasto Gliwice.
FacebookTab
TwitterTab Tweety na temat @Miasto_Gliwice

InstagramTab