KnockOut Boxing Night już w sobotę w Gliwicach

Dodano: 09.11.2018 / Sekcja: / drukuj / pdf

KnockOut Boxing Night 5 już w sobotę w Arenie Gliwice. Wieczór wypełnią walki bokserskie najwyższej wagi, w kornerach staną tacy zawodnicy jak Wach, Szpilka, Stępień czy Piątkowska. Emocje gwarantowane.

Gala boksu zawodowego to kilkanaście pojedynków, w różnych kategoriach wagowych. Walką wieczoru będzie starcie między Arturem Szpilką i Mariuszem Wachem. Obaj zawodnicy wagi ciężkiej mają na swoim koncie sukcesy polskie i międzynarodowe.

Artur Szpilka zawodowo walczy od 10 lat. W tym czasie pokonał między innymi Mike’a Mollo i Tomasza Adamka. Natomiast Mariusz Wach na ringu walczy od 2005 roku. Na swoim bokserskim koncie ma pas WBC International, wywalczony po pokonaniu Kevina McBride’a. Występ w Gliwicach będzie pierwszym pojedynkiem dla Wacha po niemal rocznej przerwie.

KnockOut Boxing Night 5 przyciągnie do Gliwic tysiące fanów boksu. Centrum Sterowania Ruchem działające przy gliwickim ZDM informuje, że zgodnie z bieżącymi obserwacjami ze wszystkich dróg dojazdowych do hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice najbardziej obciążona jest trasa prowadząca  z DTŚ przez ul. Baildona. W związku z tym, ZDM-CSR proponuje alternatywne drogi dojazdu do hali.

Dla kierowców jadących od strony węzła autostradowego i centrum miasta sugeruje się dojazd ul. Pszczyńską do ul. Panewnickiej.

Dla kierowców poruszających się od strony Katowic, propozycja zjazdu z DTŚ do ul. Kujawskiej i dalej w kierunku Areny.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking